31

Dec

Feretti 600 Satılık Tekneler

Feretti 600 klasik feretti tarzını yansıtan  çok geniş alanlara sahip olan bir model olmakla birlikte keyif yapmanız hakkında sizlere ip uçları vermekte ve  düzen olarak sizlere  geniş alanlar sunmaktadır.

Feretti 600 Modelin  yapısı itibari ile  fiberglass güçlendilerek imal edilmekte olup darbelere karşı ve sert denizlere karşı sizleri emniyetli bir seyir sunmaktadır.

 

Feretti 600  Modelinde Teknemi almak istiyorsunuz    sitemizde  satılık ilanlarına bakarak  Feretti 600 Tekne için bizimle gecikmeden irtibar kurmaktan Çekinmeyiniz.

Satışını yapmak için Görevlendirdigimiz  Feretti 600 model tekne için  bütün  bilgileri bizlerden alabilmeniz için Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Satışını üstlendigimz Teknelerin kontrolleri yapılarak doğru bilgileri sizlere sunmak için büyük çaba  göstermekteyiz Teknebulucu.com olarak Ege tarafında sizlere uygun  sağlam ve rahat edebileceğiniz bir tekne  bulma konusunda büyük hassasiyet göstermekteyiz Tekne satın almak istiyorsanız Lütfen sitemizden  Yararlanarak  Aramış olduğunuz tekneyi bulabilir  veya aradığınız tekneyi bizi arayarak   belirtirseniz bizler sizler  için o Tekneyi bulma konusunda iddalıyız.

Saygı ve sevgilerimle.
Recep Dem